Järjehoidjad

Farm Days

Mäng Farm Days

Farm Days (Farm Days):

Mängu talupäevad: võta üle
Linnaelanikud arvavad mõnikord, et talus elamine on väga meeldiv - ilm on alati suurepärane, päike paistab, õhk on puhas, toit on värske. Kuid see juhtub siis, kui olete külas turist, kui te ei pea töötama päikesetõusust loojanguni, nii et laua peal on toit. Pisut mõistmist, kuidas on maa peal töötada, aitab brauserimäng Farm Days. Kõik sai alguse sellest, et jätsite päranduse - mahajäetud talu. Olles omaniku õigused sõlminud, jõudsite kohe kohale, et hinnata maa ulatust. Milline oli aga pettumus sellest, mida ta nägi - kõik ümber oli kaetud kõrge rohuga ja kaks üksildast hoonet - teie maja ja ait, tormasid ja kaotasid kaalu. Näib, et eelmine omanik ei teinud pikka aega midagi ja aastatega tuli täielik lohutus. Noh, peate näitama, milleks olete valmis, ja et ka linnaelanikud on võimelised toimima ja töötavad. Talu päevi mängima tulles on vaja inspiratsiooni ja kannatlikkust, et kuulata alguses abilist, kes teiega kohtub, teie tegevusi suunama ja ülesandeid välja andma. Tema nimi on Masha - naabruses elav elav tüdruk. Niipea kui ta teid tervitas, pöördus ta kohe peamise asja - töö poole. Arendame oma talu
Tüdruk näitas, millises kohutavas seisukorras teie maja on, ja kui soovite selles elada, peate selle parandama. Ärge muretsege, seda on lihtne teha - peate lihtsalt klõpsama hoonel ja siin asub väike valge härrastemaja, millel on nutikas punane katus ja väike aed. Järgmine rida on laut - peahoone, sest nad panevad selle sisse saagi ja hoiavad tööriistu. Selgus, et ta vajas ka kapitaalremonti. Tehke sama temaga ja võluväel on katuse augud laigulised, seinad värvitud, katkised aknad asendatakse uutega. Kui remondiprobleem on lahendatud, hakkame saaki kasvatama. Esimene asi, mida peate kasvatama, on nisu. Alustamiseks tõmmake kaevust vett ja valage väike ala teradega. Peame ootama, kuni idud kooruvad, valmivad, ja neid on võimalik koguda. Kuid on ka lühem viis - maksta kaks rahaühikut ja nisu kasvab palju kiiremini. Iga toimingu lõpetamiseks peate objektide kaldkirjas kalduma:
• Kogume kaevu vett
• Klõpsake jootmiseks krundil
• Kui saak on küps, klõpsake selle koristamiseks uuesti.
Tulevikus jätkates põllumeestepäeva mängu, teeme sama asja alati, kui vaja tegutseda. Alustage teenimist
Mängu arengustsenaarium on huvitav ja oma nime sisestamiseks aitab talupäevade registreerimine teid või registreerub sotsiaalse lehe kaudu. Kui saak on koristatud, kukub see teie remonditud laudas, mille kõrval näete teadetetahvlit. Niipea kui sinna ilmub roheline linnuke, on saabunud uus ülesanne. IPlayeri talupäevadel võidakse teile ühe toote tarnimisel pakkuda tulusat pakkumist ja kui sellega nõustute, algab tõsine töö. Nüüdsest peate oma mainet meeles pidama ja püüdma mitte kliente alla lasta. Järk-järgult avavad talupäevad teile palju huvitavaid võimalusi:
• Loomade ja kodulindude aretamine
• Kasvatage mitmesuguseid taimi
• Ehitage ettevõtteid
• Töötle tooted kaupadeks
• Müüge neid turgudel ja kauplustes
Te lähete tühjale maale saabunud linnaelanikult kogenud, areneva ja jõuka põllumehe juurde, kellel on kõik kontrolli all.