Järjehoidjad

Dream Fields

Mäng Dream Fields

Dream Fields

Dream Fields

Online mäng Legends of Dreams - hämmastab sind oma ilu esimesest sekundit. Sa leiad end päris muinasjutt, et sa ei rääkinud nagu laps. Sukeldu maailma talu, mis on omavahel põimunud ja fantaasia, maagia ja imeline kaisukarud. See talu on täielikult sukeldatud võlu, kus teie parim assistentide kaisukarud. Nad teevad teile kõik raske töö, marju, seeni ja nektarit. Need Fur TV teada kõike, mis ümbritseb neid võtta vaid mõned meetmed, et juhtida neid.
Kõige olulisem on asjaolu, et oma abilised ei mängi enam legende, mis aitavad teil ilma oma lemmik kohtleb. Muidugi, nad on väga kiindunud moosi, mis sul peab alati olema. See võib olla elementaarne kokk marjad, suhkur ja vesi ühes hoonete ja juuresolekul mängu raha - kristallid - ja saab osta-mängu poest.
On kolm funktsioone, mis aitavad arendada mängu - see on kristallid, kuld ja muidugi kujutlusvõimet. Juurdepääs viimane peaks alati olema, ilma selleta sa ei liigu ühe sammu. Võta ta erinevatel viisidel, näiteks seda saab taastada ise, et aidata oma naabritel talu, et see eriline maja või osta kristallid. Kuld muutub palju lihtsamaks, kui see on antud täitmiseks teatud ülesanded või külalistele.
iPlayer Legends Dream kastke sind maailma reaalse fantaasiad. Kutsu oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke on lõbus ja aitavad üksteist. Vaata neid ja saada erilist kastide kristallid igal seitsmendal päeval.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more