Järjehoidjad

Klondike

Mäng Klondike

Klondike

Klondike

Online mäng Klondike mõjutab tuntud teema kasvatamiseks. Erinevalt teistest sarnastest projektidest - see ei ole fikseerida ainult hoonete ja koristamist. Siin saab uurida ala pidevalt avastada uusi maid ja koguda neid erinevaid rikkust. Kui täidad kõiki ülesandeid käesoleva paragrahvi võetakse teise enam ohtlikke missioone.
Hakka avastaja uue maa. Kuula oma juhend Klondike mängida ta harjuda uue maailma. Siin ei ole üksi brauseri mäng ja on mõeldud eelkõige sotsiaalsete võrgustike, pakub erinevaid naabrid - tõeline mängijad. Nendega on võimalik kaubelda, külastada üksteise kodudes ja jagada erinevaid kingitusi. Et aidata sõpru või mängijad algfaasis on väga kasulik teile neilt küsida.
Alguses mäng sulle antakse lihtsamaid ülesandeid - see on enamasti hoonete ehitus ja kogumiseks, mida tuleb esmalt istutada. Rännakuid, saate omandada kogemusi ja erinevaid objekte, mis on kasulik teile tulevikus. Avasta tingimata territooriumil, otsides ütlemata rikkusi, nad võivad olla kõikjal, isegi puu all. Niikaua kui sinu tegelane sooritab üks ülesanne, saate anda talle mõned rohkem, mida ta täidab omakorda. Seega, sa ei pea istuda pidevalt jälgida.
Klondike iPlayer - põnev mäng neile, kes tahavad lihtsalt lõbutseda aega ja lihtsalt puhata. Lugege hoolikalt lugu, mis on üsna huvitav, kui soovite, et paljastada kõik saladused seda mängu.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more